| Veids | Radioaustiņas |
| Tehnoloģija | Pretestība: 22 omi |
| Bezvadu saderība | Nē |
| Troksniskancelācija | Nē |
| Microphonetype | Nē |
| Jutība | Jutība |
| Biežums | Biežums |
| Savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības diapazons | 1,8 m |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 245 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Svars | 0,080 kg |
| Iepakojuma svars | 0,250 kg |
| Garantija | 2 gadi |
