| Powervaw | 1000 va |
| Powerw | 600 w |
| Ieplūdes spriegums | 230v |
| Izvades spriegums | 230v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Izvades frekvence | 57 - 63 hz 60 hz nominālais |
| Ieejas savienojumi | Ec-320 c14 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Viļņu formas tips | Sinusa vilnis |
| Atlādēšanas laiks | 3 stundas |
| Baterijas tips | Maintenance-free sealed lead-acid battery with suspended electrolyte : leakproof |
| Topoloģija | Rindu interaktīvais |
| Usb | Jā |
| Saskarnes porti | Usb |
| Kontrolpanels | Multi-function lcd status and control console |
| Atgādinājums | Signalizācija, kad uz baterijas : atšķiras zems akumulatora trauksmes : konfigurējama kavēšanās |
| Krāsa | Melns |
| Formafaktors | Tornis |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 546 mm |
| Dziļums | 584 mm |
| Augstums | 241 mm |
| Svars | 20,520 kg |
| Bruto svars | 19,250 kg |
