| Powervaw | 350 va |
| Powerw | 210 w |
| Darbības laiks | 23.4/8.6. |
| Ieplūdes spriegums | 230 v |
| Izvades spriegums | 230 v |
| Ievades frekvence | 50/60 hz +/- 3 hz (automātiskā uzraudzība) |
| Ieejas savienojumi | Ieplūde 320-c14 |
| Izvades savienojumi | Izvades savienojumi |
| Atlādēšanas laiks | 6 h |
| Baterijas tips | Baterijas tips |
| Topoloģija | Bezsaistē |
| Usb | Jā |
| Kontrolpanels | Kontrolpanels |
| Atgādinājums | Atgādinājums |
| Krāsa | Beidžs |
| Formafaktors | Tornis |
| Satura paketes | Satura paketes |
| Platums | 91 mm |
| Dziļums | 284 mm |
| Augstums | 165 mm |
| Svars | 6,320 kg |
| Bruto svars | 6,650 kg |
| Garantija | 2 gadi |
