Tehniskās specifikācijas| Garums (mm) | 200 |
| Platums (mm) | 86 |
| Detektoru kategorija | Kombinētais kustības detektors |
| Augstums (mm) | 80 |
| Strāvas patērinš (mA) | 24 |
| Pieslēgšanas tips | Bezvadu |
| Strāvas patērinš trauksmes brīdī (mA) | 45 |
| Detektora darbības frekvence | 868 MHz |
| Baterijas kalpošanas laiks | Aptuveni 5 gadi |
| Svars (g) | SATA interfeisu skaits |
| Detektora uztveršanas attālums | 500m |
| Noteikšanas attālums | 12m |
| Lēcas tips | Platleņķa lēca |
| Pārklājuma leņķis | 90° |
| PET Imunitāte | Līdz 35kg |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 55°C (-13°F ~ 131°F) |
| Bezvadu Trikdis Flexi SP3 paneļiem | 1 |
| Bezvadu Trikdis CG17 paneļiem | 1 |
| Crow Merlin Pro raiduztvērēju | 1 |
| 4 x AA baterijas (iekļautas komplektā) | 1 |
| Instalācijas tips | Ārējais |
| Montāžas augstums | 2.4m |