Tehniskās specifikācijas| Garums (mm) | 132 |
| Platums (mm) | 132 |
| Detektoru kategorija | Dūmu, gāzes un siltuma detektors |
| Augstums (mm) | 31 |
| Pieslēgšanas tips | Bezvadu |
| Detektora darbības frekvence | 868 MHz |
| Baterijas kalpošanas laiks | Aptuveni 4 gadi |
| Svars (g) | Barošanas bloks |
| Detektora uztveršanas attālums | Līdz 1.3km (šo attālumu samazina sienas, ieliktās grīdas un jebkuri priekšmeti, kas traucē signāla pārraidi) |
| 2 x CR2 baterijas (iekļautas komplektā) | 1 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 65°C (32°F ~ 149°F) |
| Bezvadu paneļiem-uztvērējiem Ajax HUB | 1 |
| Rezērves baterija CR2032 (iekļauta komplektā) | 1 |
| Detektora trauksmes temperatūra | 57°C (135°F) |
| Instalācijas tips | Iekšējāis |
| Iebūvēta sirēna | 1 |
| Kodēts signāls uz drošības paneli un trauksmes aktivizēšana | 1 |
| Kronšteins | Iekļauts komplektā |