| Krāsa | Melna |
| Iekārtas tips | Pārvaldāms komutators |
| Materiāls | Metāls |
| Portu skaits | 4-11 |
| Barošanas bloks | Iebūvēts |
| Pamatporti | 10 |
| PoE portu skaits | 8 |
| Garums (mm) | 169 |
| Platums (mm) | 132 |
| Pamatportu ātrums | 100 Mbit (FE) |
| Augstums (mm) | 40 |
| PoE portu skaits un ātrums | 8 x 10/100Mbit (FE) |
| Svars (g) | 15 FPS |
| AC110-240V | 1 |
| Uplink porti un ātrums | 2 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| Sienas stiprinājums / galda izvietojums | 1 |
| Maksimālā PoE jauda | 120W |
| PoE budžets | Vidējs (100-199 W) |
| PoE pārraides attālums | 250m |
| PoE (802.3af) | 1 |
| PoE+ (802.3at) | 1 |
| Iebūvēta pārsprieguma aizsardzība. | 1 |
| Atbalsta | 1 |
