| Apraksts | hac hfw1200tl 2mp hdcvi ir lodes kamera >max 30fps@1080p > hd un sd izeja pārslēdzama > 3,6 mm fiksēta lēca (2,8 mm, 6 mm pēc izvēles) > maks. ir garums 40m, gudri ir > ip67, dc12v |
| Kameras dizains | Barība |
| Tīkla kameras tips | Hdtv/megapixel/out door |
| Video interfeiss | Hdcvi |
| Pikseļu izšķirtspēja | 2 Mega Pixel |
| Tīkla kameras izšķirtspēja | 2 4mp |
| Sensora izmērs | 1/2.7" |
| Focal Length | 3,6 mm |
| Fokusa attālums | 3.6 4mm |
| Min. Apgaismojums | 0,02 Lux |
| IR apgaismojums | Jā |
| Efektīvie pikseļi | 1920(h)×1080(v) |
| Elektroniskais aizvara ātrums | Pal: 1/25~1/100000s, ntsc: 1/30~1/100000s |
| Mikrofons | Iebūvēts |
| BNC | 1 |
| Jaudas iespējas | 12v |
| Prasības strāvas padevei | 12 vdc |
| Enerģijas patēriņš | 5.3 Watts |
| Vide | Ārā |
| Izmēri | 80,2 x 76,2 x 198,9 mm |
| Cn kods | 85258900 |
| Vienības kastes platums | 0,135 |
| Vienības kastes garums | 0,25 |
| Vienības kastes augstums | 0,11 |
| Pilna apraksta līnija | Tips hdtv/megapixel/outdoor video interfeiss hdcvi sensora izmērs 1/2.7" fokusa garums 3.6mm min. apgaismojums 0.02 lux efektīvi pikseļi 1920(h)×1080(v) elektroniskais slēdža ātrums pal: 1/25~1/100000s, ntsc: 1/30~1/100000s mikrofons būvēts ar 1xbnc barošanas prasībām 12 vdc izmēri 80.2 x 76.2 x 198.9mm |
| Kategorijas kods | Hsc |
