Tehniskās specifikācijas| Var sasmalcināt | Kredītkartes/bankas |
| CDs/DVDs | Nē |
| Krāsa | Melns |
| Griešanas jauda loksnēs 80g/m2 | 200 |
| Apraksts | Automax™ 200m mikrodaļiņu sasmalcinātājs
ul _BAR_
Automātiskā sasmalcināšana maksimālajai produktivitātei
200 lapas automātiskas un 10 lapas manuālas sasmalcināšanas iespējas (70gsm)
Dokumentus ieskalo 2x14mm mikrodaļiņās (min p 5 līmenis) – ka’ ir vairāk nekā 2000 daļiņu uz a4 lapu!
Jauda ir sadalīta aptuveni 6 minūtēs
32 litri izsūknē atkritumu urnu, kas būs jātukšo retāk nekā izgriezuma ekvivalents
Kvalitatīva un kvantitatīva informācija
|
| Izmēri | 563,6 x 346.1 x 508mm |
| Ieejas platums | 220 mm |
| Pilna apraksta līnija | Modeļa nosaukums automax 200m ieejas platums 220 mm ātrums 50 mm/sek. sasmalcināts platums 2 x 14mm griešanas jauda loksnes 80g/m2 200 var sasmalcināt skavas / kredītkartes atkritumu savākšanas ietilpība 32 l krāsa melna |
| Modeļa nosaukums | Automax 200m |
| Papīra saspraudes | Nē |
| Drošības līmeņi | P 5 |
| Sasmalcināšanas platums | 2 x 14 mm |
| Ātrums | 50 mm/sek |
| Atkritumu savākšanas jauda | 32 l |
| Kategorijas kods | Shd |