Tehniskās specifikācijas| Var sasmalcināt | Cds/dvds/kredītkartes/papīra klipi/spiedogi |
| Krāsa | Melns/sudrabs |
| Griešanas jauda loksnēs 80g/m2 | 16 |
| Apraksts | Jauda 79ci šķērsgriezuma smalcinātājs
ul _BAR_
16 loksnes ieplūst 4 x 38 mm šķērsgriezumā (drošības līmenis p 4)
100 % ievārījuma kontroles sistēma novērš papīra ievārījumus un pilnvaras, radot smagas darbavietas
silencred® tehnoloģija samazina traucējumus koplietošanas darba telpās
tehnoloģiju pārtrauc sasmalcināšanu, kad rokas pieskaras papīra atverei
ne ilgāk kā 20 minūtes
sleek, mūsdienīgs dizains ar viegli tukšu 23 litru izvelk binu
1 3 lietotājiem
|
| Izmēri | 54,20 x 39,00 x 26,50 cm |
| Ieejas platums | 230 mm |
| Pilna apraksta līnija | Modelis nosaukums potencihred 79ci ieraksta platums 230 mm ātrums 3,4 (mpm) sasmalcināts platums 4x38mm griešanas jauda loksnes 80g/m2 16 var sasmalcināt skavas / kredītkartes / papīra klipi / cds / dvds atkritumu savākšanas jauda 23 l krāsa melna / sudraba |
| Modeļa nosaukums | Powershred 79ci |
| Drošības līmeņi | P 4; o 3; t 4 |
| Sasmalcināšanas platums | 4x38mm |
| Ātrums | 3.4. (mpm) |
| Atkritumu savākšanas jauda | 23 l |
| Kategorijas kods | Shd |