Tehniskās specifikācijas| Var sasmalcināt | Cds/dvds/kredītkartes/papīra klipi/spiedogi |
| CDs/DVDs | Jā |
| Krāsa | Zils/ sudraba |
| Apraksts | Strāvas pārveidotājs un režģis; 99ci šķērsgriezuma smalcinātājs
ul _BAR_
100 % ievārījuma pierādījums novērš papīra ievārījumus un pilnvaras, radot smagas darbavietas
& #x2610; tehnoloģija nekavējoties pārtrauc sasmalcināšanu, kad rokas pieskaras papīra ierakstam
silencred® tehnoloģija samazina traucējumus koplietošanas darba telpās
enerģijas ietaupījuma sistēma samazina enerģijas patēriņu un jaudu pēc neaktivitātes periodiem.
pagarinātais darbības laiks 30 minūtes liela tilpuma smalcināšanai
18 loksnes no 4 papīra vienā daļiņā 4 x 38 mm šķērsgriezumā (drošības līmenis p 4)
3 5 lietotājiem
|
| Izmēri | 592 x 442 x 288 mm |
| Ieejas platums | 230 mm |
| Pilna apraksta līnija | Modelis Powershred 99ci ieejas platums 230 mm ātrums 60 mm/sek. sasmalcināts platums 4 x 38 mm var sasmalcināt skavas/ kredītkartes/papīra klipi/cds/dvds cds/dvds papīra atkritumu savākšanas ietilpība 34 l trokšņa līmenis, tukšgaitas 56 db(a) krāsa zila/ sudrabs |
| Modeļa nosaukums | Jauda: 99ci |
| Trokšņa līmenis, tukšgaita | 56 dB(a) |
| Papīra saspraudes | Jā |
| Drošības līmeņi | P 4 |
| Sasmalcināšanas platums | 4 x 38 mm |
| Ātrums | 60 mm/sek |
| Atkritumu savākšanas jauda | 34 l |
| Kategorijas kods | Shd |