Tehniskās specifikācijas| Iekārtas tips | Pārvaldāms komutators |
| Krāsa | Melna |
| Materiāls | Metāls |
| Portu skaits | 24-28 |
| Barošanas bloks | Iebūvēts |
| Pamatporti | 26 |
| PoE portu skaits | 24 |
| Garums (mm) | 440 |
| Pamatportu ātrums | 1 Gigabit (GE) |
| Platums (mm) | 214.9 |
| Augstums (mm) | 44 |
| Svars (g) | 8-32mm |
| PoE portu skaits un ātrums | 24 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| AC110-240V | 1 |
| Uplink porti un ātrums | 2 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| SFP porti | 2 x SFP porti |
| Saderīgs ar 19" skapi (Rackmount) | 1 |
| Sienas stiprinājums / galda izvietojums | 1 |
| Maksimālā PoE jauda | 370W |
| PoE budžets | Liels (≥ 200 W) |
| PoE pārraides attālums | 250m |
| PoE (802.3af) | 1 |
| PoE+ (802.3at) | 1 |
| Iebūvēta pārsprieguma aizsardzība. | 1 |
| Atbalsta Ruijie Cloud (monitorings, konfigurēšana, apkope) | 1 |
| Pārsprieguma aizsardzība | 6KV |
| Pārsprieguma aizsardzība (PoE) | 4KV |
| Atbalsta | 1 |