| Krāsa | Melna |
| Iekārtas tips | Pārvaldāms komutators |
| Materiāls | Metāls |
| Portu skaits | 4-11 |
| Barošanas bloks | Iekļauts komplektā |
| Pamatporti | 6 |
| PoE portu skaits | 4 |
| Garums (mm) | 148 |
| Pamatportu ātrums | 1 Gigabit (GE) |
| Platums (mm) | 78 |
| Augstums (mm) | 26 |
| PoE portu skaits un ātrums | 4 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| Svars (g) | 30m |
| DC54V | 1 |
| Uplink porti un ātrums | 1 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| SFP porti | 1 x Combo GE/SFP ports |
| Sienas stiprinājums / galda izvietojums | 1 |
| Maksimālā PoE jauda | 54W |
| PoE budžets | Mazs (30-99 W) |
| PoE pārraides attālums | 250m |
| PoE (802.3af) | 1 |
| PoE+ (802.3at) | 1 |
| Iebūvēta pārsprieguma aizsardzība. | 1 |
| Atbalsta Ruijie Cloud (monitorings, konfigurēšana, apkope) | 1 |
| Pārsprieguma aizsardzība | 4KV |
| Pārsprieguma aizsardzība (PoE) | 6KV |
| Atbalsta | 1 |
