| Garums (mm) | 55 |
| Platums (mm) | 40 |
| Detektoru kategorija | Kustības detektors PIR (Pasīvais infrasarkanais detektors) |
| Augstums (mm) | 90 |
| Strāvas patērinš (mA) | 30 |
| Pieslēgšanas tips | Vadu |
| Strāvas patērinš trauksmes brīdī (mA) | 40 |
| DC9-16V | 1 |
| Svars (g) | |
| Noteikšanas attālums | 11m |
| Lēcas tips | Platleņķa lēca |
| Pārklājuma leņķis | 90° |
| PET Imunitāte | Līdz 40kg |
| Darbības temperatūra | -35°C ~ 50°C (-22°F ~ 122°F) |
| Jebkuru vadu apsardzes paneli | 1 |
| Instalācijas tips | Ārējais |
| Montāžas augstums | 2.0m - 2.5m |
| Kronšteins | Nav iekļauts komplektā |
