| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Brīva stāvēšana |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Augstums | 590 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/-60° (120°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Minimālais augstums | 83 mm |
| Maksimālais augstums | 885 mm |
| Atbalsta augstums | 905 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 3 gadi |
