| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 27 collas (68,50 cm). |
| Platums | 728 mm |
| Augstums | 832 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Grozāmais | 180° |
| Minimālais augstums | 58 mm |
| Maksimālais augstums | 416 mm |
| Atbalsta augstums | 450 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 63,5 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 387 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 3 gadi |
