| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Balta |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Augstums | 829 mm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +90° / - 25° |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 133 mm |
| Maksimālais augstums | 415 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 282 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 67 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 537 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 5 gadi |
| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Augstums | 829 mm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +90° / – 25° |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 133 mm |
| Maksimālais augstums | 415 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 282 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 67 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 537 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 5 gadi |
