| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 76,2 cm |
| Augstums | 1201 mm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/-10° (20°) |
| Noliekt | +/-10° (20°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 251 mm |
| Maksimālais augstums | 601 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 350 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 103 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 629 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 5 gadi |
| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 76,2 cm |
| Augstums | 1201 mm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/-10° (20°) |
| Noliekt | +/-10° (20°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 251 mm |
| Maksimālais augstums | 601 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 350 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 103 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 629 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 5 gadi |
