| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 27 collu (68,50 cm) 32 collu (81,28 cm) blakus |
| Platums | 717 mm |
| Augstums | 1015 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 57 mm |
| Maksimālais augstums | 717 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 280 mm |
| Atbalsta augstums | 458 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 63,5 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 565 mm |
| USB savienojums | Jā |
| Garantija | 3 gadi |
