| Ekrānu skaits | Trīs |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 27 collas (68,50 cm). |
| Platums | 690 mm |
| Augstums | 870 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 135 mm |
| Maksimālais augstums | 435 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 280 mm |
| Atbalsta augstums | 458 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 102 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 705 mm |
| USB savienojums | Jā |
| Garantija | 3 gadi |
