| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Balta |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Augstums | 120,6 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +75°/-35° (110°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 166 mm |
| Maksimālais augstums | 603 mm |
| Atbalsta augstums | 510 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 74 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 373 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Augstums | 120,6 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +75°/-35° (110°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 166 mm |
| Maksimālais augstums | 603 mm |
| Atbalsta augstums | 510 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 74 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 373 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
