| Ekrānu skaits | Trīs |
| Krāsa | Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 78,4 cm |
| Augstums | 102,4 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-60° (120°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 267 mm |
| Maksimālais augstums | 524 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 322 mm |
| Atbalsta augstums | 510 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 120 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 764 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
| Ekrānu skaits | Trīs |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 78,4 cm |
| Augstums | 102,4 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-60° (120°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 267 mm |
| Maksimālais augstums | 524 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 322 mm |
| Atbalsta augstums | 510 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 120 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 764 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
