| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Balta |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Platums | 144,2 cm |
| Augstums | 100 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-60° (120°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 178 mm |
| Maksimālais augstums | 500 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 322 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 120 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 667 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 40 collas (101,6 cm) |
| Platums | 144,2 cm |
| Augstums | 100 cm |
| Rotācija | +/- 90° (180°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-60° (120°) |
| Grozāmais | 270° |
| Minimālais augstums | 178 mm |
| Maksimālais augstums | 500 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 322 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 120 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 667 mm |
| USB savienojums | Neobligāti |
| Garantija | 15 gadi |
