| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Siena |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 42 collas (106,68) |
| Rotācija | -3/+3° (6°) |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +15/-5° |
| Grozāmais | 180° |
| Dinamiskā regulējamība | 282 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 59 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 563 mm |
| Garantija | 3 gadi |
