| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Balta |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 940 mm |
| Augstums | 830 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 135 mm |
| Maksimālais augstums | 415 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 280 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 63,5 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 505 mm |
| USB savienojums | Jā |
| Garantija | 3 gadi |
| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Balta, Melna, Sudraba |
| Stiprinājuma veids | Skava/skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Platums | 940 mm |
| Augstums | 830 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-45° (90°) |
| Grozāmais | 360° |
| Minimālais augstums | 135 mm |
| Maksimālais augstums | 415 mm |
| Dinamiskā regulējamība | 280 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 63,5 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 505 mm |
| USB savienojums | Jā |
| Garantija | 3 gadi |
