| Ekrānu skaits | Viens |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Skava |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 32 collas (81,28 cm). |
| Augstums | 812 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/- 90° (180°) |
| Noliekt | +/-37° (74°) |
| Grozāmais | 180° |
| Minimālais augstums | 85 mm |
| Maksimālais augstums | 406 mm |
| Atbalsta augstums | 420 mm |
| Minimālā sasniedzamība | 115 mm |
| Maksimālā sasniedzamība | 556 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 3 gadi |
