| Ekrānu skaits | Divi |
| Krāsa | Melna |
| Stiprinājuma veids | Brīva stāvēšana |
| Ekrāna izmērs (pa diagonāli) | 27 collas (68,50 cm). |
| Platums | 706 mm |
| Augstums | 870 mm |
| Rotācija | 360° |
| Pan | +/-60° (120°) |
| Noliekt | +/-30° (60°) |
| Minimālais augstums | 76 mm |
| Maksimālais augstums | 435 mm |
| Atbalsta augstums | 465 mm |
| USB savienojums | Nē |
| Garantija | 3 gadi |
