Zalman ZM1000-TMX2 TeraMaxII 1000W 80+ Gold White
Zīmols Zalman
Artikuls ZM1000-TMX2 WH
Svītrkodu: 8809213765643
Piegādātāja noliktavā (5)
199.77
Ar PVN 21%
 Efektivitāte: Maks. 90% pie 115VAC, tipiska slodze
Izmēri: 140 (G) x 150 (P) x 86 (A) mm
MTBF: 100 000 stundu
Svars: 2,8 kg
Darba temperatūra: 10~40°C
PFC: aktīvais PFC
Normatīvie akti: CE, CB, RoHS, EAC, cTUVus, TUV
Tips: ATX versija 3.0
Aizsardzība: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Ieejas spriegums: 100-240VAC
Ieejas strāva: 12-6A
Ieejas frekvence: 50-60Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm