Zalman ZM750-TMX2 TeraMaxII 750W 80+ Gold
Zīmols Zalman
Artikuls ZM750-TMX2
Svītrkodu: 8809213765131
Piegādātāja noliktavā (18)
145.42
Ar PVN 21%
 Efektivitāte: Maks. 90% pie 115VAC, tipiska slodze
Izmēri: 140 (G) x 150 (P) x 86 (A) mm
MTBF: 100 000 stundu
Svars: 2.5 kg
Darba temperatūra: 10~40°C
PFC: aktīvais PFC
Normatīvie akti: CE, CB, RoHS, EAC, cTUVus, TUV
Tips: ATX versija 3.0
Aizsardzība: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Ieejas spriegums: 100-240V~
Ieejas strāva: 10-5A
Ieejas frekvence: 50-60Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm