Zalman ZM850-GV3 GigaMax 850W 80+Bronze
Zīmols Zalman
Artikuls ZM850-GV3
Svītrkodu: 8809213765704
Piegādātāja noliktavā (21)
70.43
Ar PVN 21%
 Efektivitāte: Maks. 88% pie 230 VAC, tipiska slodze
Izmēri: 140 (G) x 150 (P) x 86 (A) mm
MTBF: 100 000 stundu
Svars: 1.8 kg
Darba temperatūra: 10~40°C
PFC: aktīvais PFC
Normatīvie akti: CE, CB, RoHS, EAC, KC, RCM
Tips: ATX versija 3.0
Aizsardzība: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Ieejas spriegums: 200-240V~
Ieejas strāva: 7A
Ieejas frekvence: 50-60Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm