Zalman ZM1000-EBTII WATTTERA 1000W 80+Gold
Zīmols Zalman
Artikuls ZM1000-EBTII
Svītrkodu: 8809213769306
Piegādātāja noliktavā (10)
189.49
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 1000 W
Ienākošais strāvas spriegums: 100 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50/60 Hz
Ieejas strāva: 5.5 - 11 A
Jaudas koeficients: 99
Kopējā strāva (+12V): 996 W
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (-12V): 3,6 W
Kopējā strāva (+5Vsb): 15 W
Maksimālā izvades strāva (+12V): 83 A
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,3 A
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 25 A
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 3 A
Efektivitāte: 90%
Maksimālā izvades strāva (+5V): 25 A
Savienojamība
CPU P4 konektors (4-tapu): 1
Mātesplates strāvas konektors: 24-pin ATX
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 3
Mātesplates barošanas vada garums: 60 cm
SATA strāvas savienotāju skaits: 8
SATA strāvas kabeļa garums: 600 mm
CPU barošanas savienotājs (4 + 4 pin):
ATX Power savienotājs:
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 6
PCI Express strāvas kabeļa garums: 55 cm
Diskešu diskdziņa strāvas konektors: 1
CPU strāvas kabeļa garums: 55 cm
EPS barošanas savienotājs (8-pin):
Kabeļu tips: Modulārs
Darbības rādītāji
ATX versija: 2.31
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Gold
Klusuma režīms:
Mērķis: PC (dators)
Dzesētāja ass tips: Gultnis
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Sertifikācija: UL, FCC, CB, CE, KC, EAC, RoHS
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Integrēts on/off slēdzis:
Ventilatora diametrs: 13,5 cm
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 40 °C
Svars&dimensijas
Platums: 150 mm
Dziļums: 160 mm
Svars: 3,25 kg
Augstums: 86 mm