Zalman ZM500-LXII 500W, Active PFC, 85%
Zīmols Zalman
Artikuls ZM500-LXII
Svītrkodu: 8809213769368
Piegādātāja noliktavā (23)
51.04
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 500 W
Ienākošais strāvas spriegums: 200 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50/60 Hz
Ieejas strāva: 5 A
Jaudas koeficients: 99
Kopējā strāva (+3,3V): 110 W
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (+12V): 456 W
Kopējā strāva (-12V): 3,6 W
Kopējā strāva (+5V): 110 W
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 2,5 A
Kopējā strāva (+5Vsb): 12,5 W
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 14 A
Maksimālā izvades strāva (+12V): 38 A
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,3 A
Maksimālā izvades strāva (+5V): 16 A
Efektivitāte: 85%
Jaudas aizsardzības apraksts: Pārslodze, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums
Savienojamība
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 3
SATA strāvas savienotāju skaits: 6
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 2
Mātesplates barošanas vada garums: 50 cm
CPU barošanas savienotājs (4 + 4 pin):
SATA strāvas kabeļa garums: 450 mm
Periferālā (Molex) strāvas kabeļa garums: 450 mm
EPS barošanas konektors (4+4 kontakti):
PCI Express savienotājs:
PCI Express strāvas kabeļa garums: 50 cm
Kabeļu tips: Nemodulārs
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
CPU strāvas kabeļa garums: 60 cm
ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin):
Darbības rādītāji
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h
Sertifikācija: CB, CE, KC, CCC, RoHS
Mērķis: PC (dators)
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatora diametrs: 12 cm
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Integrēts on/off slēdzis:
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): -20 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 40 °C
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Svars&dimensijas
Platums: 140 mm
Dziļums: 150 mm
Augstums: 86 mm
Svars: 1,94 kg
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma tips: Kaste
Iepakojuma dziļums: 270 mm
Pievienoti kabeļi: AC, Centrālais procesors, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Iepakojuma svars: 1,98 kg
Iepakojuma platums: 180 mm
Iepakojuma augstums: 100 mm