Zalman ZM400-XEII Wattbit II 400W 83+
Zīmols Zalman
Artikuls ZM400-XEII
Svītrkodu: 8809213766756
Piegādātāja noliktavā (5)
40.04
Ar PVN 21%
Jauda: 400W
Barošanas standarts: ATX12V 2.3
Tīkla ieejas sprieguma diapazons: 220 - 230 V
Atsevišķu līniju skaits + 12V: 2
Maks. līnijas strāva + 12V: 17 A
Kombinēta + 12 V slodze: 360 W
Efektivitāte: 80%
PSU ventilatora izmērs: 120 mm