| Garums (mm) | 81 |
| Platums (mm) | 34 |
| Detektoru kategorija | Ūdens noplūdes detektors |
| Augstums (mm) | 25 |
| Pieslēgšanas tips | Bezvadu |
| Detektora darbības frekvence | 868 MHz |
| Baterijas kalpošanas laiks | Aptuveni 8 gadi |
| Svars (g) | |
| CR123A baterija (iekļauta komplektā) | 1 |
| Ūdens noplūdes detektora kabeļa garums | 1.8m |
| Darbības temperatūra | -10°C ~ 50°C (14°F ~ 122°F) |
| Bezvadu DSC PowerSeries Neo paneļiem | 1 |
| Instalācijas tips | Iekšējāis |
