Zalman ZM850-TMX TeraMax850 850W 80+ Gold
Zīmols Zalman
Artikuls ZM850-TMX
Svītrkodu: 8809213763007
Piegādātāja noliktavā (2)
129.52
Ar PVN 21%
 Tehniskie dati
Efektivitāte: Maks. 90% pie 115 V maiņstrāvas, tipiska slodze
Izmēri: 140 (garums) x 150 (platums) x 86 (augstums) mm
Vidējais laiks starp kļūmēm: 100 000 stundas
Svars: 2.6 kg
Darba temperatūra: 2,5 mm: 10~40°C
PFC: Aktīvais PFC
Regulējumi: CE, CB, RoHS, EAC, cTUVus, TUV.
Tips: Intel ATX 12V Ver2.52
Aizsardzība: AIZSARDZĪBA: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Ieejas spriegums: 100-240 V maiņstrāvas
Ieejas strāva: 12-6 A
Ieejas frekvence: 50-60 Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm