Zalman ZM1200-ARX 1200W 80Plus Platinum
Zīmols Zalman
Artikuls ZM1200-ARX
Svītrkodu: 8809213768781
Piegādātāja noliktavā (2)
225.42
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 1200 W
Ienākoša strāvas frekvence: 50 - 60 Hz
Kopējā strāva (+3,3V): 120 W
Kopējā strāva (+12V): 996 W
Kopējā strāva (+5V): 120 W
Kopējā strāva (-12V): 3,6 W
Maksimālā izvades strāva (+5V): 22 A
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (+5Vsb): 12,5 W
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 2,5 A
Maksimālā izvades strāva (+12V): 100 A
Efektivitāte: 94%
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,3 A
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 25 A
Savienojamība
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 8
SATA strāvas savienotāju skaits: 16
Mātesplates barošanas vada garums: 60 cm
Disketes diskierīces savienotājs:
CPU barošanas savienotājs (4 + 4 pin):
CPU strāvas kabeļa garums: 70 cm
PCI Express strāvas kabeļa garums: 55 cm
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
EPS barošanas savienotājs (8-pin):
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 8
Kabeļu tips: Modulārs
Darbības rādītāji
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Platinum
Sertifikācija: UL, FCC, CB, CE, EAC, KC, WEEE
Mērķis: PC (dators)
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Ventilatora diametrs: 13,5 cm
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): -20 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 40 °C
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Svars&dimensijas
Dziļums: 180 mm
Platums: 150 mm
Svars: 3,1 kg
Augstums: 86 mm