Zalman ZM1000-ARX 1000W 80Plus Platinum
Zīmols Zalman
Artikuls ZM1000-ARX
Svītrkodu: 8809213768774
Piegādātāja noliktavā (2)
182.44
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 1000 W
Ienākošais strāvas spriegums: 100 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50 - 60 Hz
Ieejas strāva: 6 - 12 A
Kopējā strāva (+3,3V): 120 W
Kopējā strāva (+5V): 120 W
Kopējā strāva (+12V): 996 W
Kopējā strāva (-12V): 3,6 W
Maksimālā izvades strāva (+5V): 22 A
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (+5Vsb): 12,5 W
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 2,5 A
Maksimālā izvades strāva (+12V): 83 A
Efektivitāte: 94%
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,3 A
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 25 A
Jaudas aizsardzības apraksts: Pārstrāva, Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma
Savienojamība
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
Darbības rādītāji
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Platinum
Mērķis: PC (dators)
Dizains
Krāsa: Melns
Ventilatora diametrs: 13,5 cm
Ārējās vides apstākļi
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): -20 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 40 °C
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Svars&dimensijas
Dziļums: 180 mm
Svars: 3,05 kg
Platums: 150 mm
Augstums: 86 mm