Zalman ZM750-GVII GigaMax 750W 80+Bronze
Zīmols Zalman
Artikuls ZM750-GVII
Svītrkodu: 8809213769610
Piegādātāja noliktavā (38)
59.62
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 750 W
Ienākošais strāvas spriegums: 200 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50/60 Hz
Ieejas strāva: 6 A
Kopējā strāva (+3,3V): 120 W
Maksimālā ieejas strāva (@ 110V): 6 A
Jaudas koeficients: 99
Kopējā strāva (+12V): 744 W
Kopējā strāva (+5V): 120 W
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (-12V): 3,6 W
Kopējā strāva (+5Vsb): 12,5 W
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 2,5 A
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 20 A
Maksimālā izvades strāva (+12V): 62 A
Maksimālā izvades strāva (+5V): 20 A
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,3 A
Efektivitāte: 88%
Jaudas aizsardzības apraksts: Pārstrāva, Pārslodze, Pārspriegums, Zem strāvas, Zem sprieguma
Savienojamība
SATA strāvas savienotāju skaits: 2
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 1
Mātesplates barošanas vada garums: 55 cm
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 2
CPU barošanas savienotājs (4 + 4 pin):
SATA strāvas kabeļa garums: 400 mm
Periferālā (Molex) strāvas kabeļa garums: 400 mm
PCI Express savienotājs:
Kabeļu tips: Nemodulārs
PCI Express strāvas kabeļa garums: 50 cm
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
CPU strāvas kabeļa garums: 65 cm
ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin):
Darbības rādītāji
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Bronze
Atbalstāmie mātesplates formas faktori: ATX, mikro ATX, Mini-ITX
Mērķis: PC (dators)
Dzesētāja ass tips: FDB
Trokšņu līmenis: 37,7 dB
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Drošība: CB, CE, KC, EAC, RoHS
Sertifikācija: 80 Plus, CB, CE, KC, EAC, RoHS
Izcelsmes valsts: Ķīna
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatora diametrs: 12 cm
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Integrēts on/off slēdzis:
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 40 °C
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 95%
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): -40 - 70 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda: 5 - 85%
Svars&dimensijas
Platums: 140 mm
Dziļums: 150 mm
Augstums: 86 mm
Svars: 2,09 kg
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma tips: Kaste
Pievienoti kabeļi: AC, Centrālais procesors, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Iepakojuma platums: 180 mm
Iepakojuma dziļums: 280 mm
Iepakojuma augstums: 100 mm