Zalman ZM650-GVII GigaMax 650W 80+Bronze
Zīmols Zalman
Artikuls ZM650-GVII
Svītrkodu: 8809213769603
Piegādātāja noliktavā (34)
50.12
Ar PVN 21%
 80PLUS 230V EU Bronze sertifikāts
120 mm FDB ventilators
105°C kondensators
99.5% aktīvā PFC korekcija
Līdzstrāva uz līdzstrāvu pārveidotājs
650W garantēta nominālā jauda
Daudzlīmeņu aizsardzības sistēma
Jaudīga +12V izeja
ErP 2013 gatavs
Atbalsta NVIDIA un AMD Crossfire
5 gadu garantija
Sertifikāti (vietējie / starptautiskie)
Specifikācija
Modelis: GigaMax [650W] ZM650-GVII 80PLUS BRONZE barošanas bloks
Efektivitāte: Maks. 88% pie 230 V, tipiskā slodzē
Izmēri (G x P x A): 150 x 140 x 86 mm
Vidējais bezatteices darba laiks (MTBF): 50 000 stundas
Svars: 2,01 kg
Darbības temperatūra: 0~40°C
PFC: Aktīvā PFC korekcija
Sertifikāti: CB, CE, KC, EAC, RoHS
Tips: Intel ATX 12V V2.31
Aizsardzība: OCP / OVP / OPP / OTP / UVP / SCP
Ieejas spriegums: 200–240 V AC
Ieejas strāva: 6A
Frekvence: 50–60 Hz
Ventilatora izmērs: 120 mm