Zalman ZM700-TXII MegaMax 700W,80Plus
Zīmols Zalman
Artikuls ZM700-TXII
Svītrkodu: 8809213765841
Piegādātāja noliktavā (14)
48.01
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 700 W
Ienākošais strāvas spriegums: 200 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50/60 Hz
Ieejas strāva: 6 A
Jaudas koeficients: 99
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 22 A
Kopējā strāva (+12V): 630 W
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Maksimālā izvades strāva (+5V): 22 A
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,5 A
Kopējā strāva (-12V): 6 W
Kopējā strāva (+5Vsb): 15 W
Maksimālā izvades strāva (+12V): 52,5 A
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 3 A
Efektivitāte: 87%
Jaudas aizsardzības apraksts: Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma
Savienojamība
SATA strāvas savienotāju skaits: 3
CPU P4 konektors (4-tapu): 1
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 4
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 2
Diskešu diskdziņa strāvas konektors: 1
Kabeļu tips: Nemodulārs
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
EPS barošanas savienotājs (8-pin):
ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin):
Darbības rādītāji
ATX versija: 2.31
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h
Sertifikācija: KC, CE, CB, RoHS, EAC
Mērķis: PC (dators)
Dzesētāja ass tips: FDB
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatora diametrs: 12 cm
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Ventilatora ātrums: 2500 - 2500 RPM
Integrēts on/off slēdzis:
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 10 - 45 °C
Svars&dimensijas
Platums: 150 mm
Dziļums: 140 mm
Svars: 1,79 kg
Augstums: 86 mm