Zalman ZM500-TXII MegaMax 500W,80Plus
Zīmols Zalman
Artikuls ZM500-TXII
Svītrkodu: 8809213765827
Piegādātāja noliktavā (1)
45.10
Ar PVN 21%
Enerģijas pārvaldība
Kopējā jauda: 500 W
Ienākošais strāvas spriegums: 200 - 240 V
Ienākoša strāvas frekvence: 50/60 Hz
Ieejas strāva: 4 A
Jaudas koeficients: 98
Kopējā strāva (+12V): 450 W
Maksimālā izvades strāva (-12V): 0,5 A
Strāvas faktora korekcija (PFC) veids: Aktīvs
Kopējā strāva (-12V): 6 W
Kopējā strāva (+5Vsb): 3 W
Maksimālā izvades strāva (+3.3V): 20 A
Efektivitāte: 86%
Maksimālā izvades strāva (+12V): 37,5 A
Maksimālā izvades strāva (+5V): 20 A
Maksimālā izvades strāva (+5Vsb): 3 A
Jaudas aizsardzības apraksts: Pārslodze, Pārspriegums, Īssavienojums, Zem sprieguma
Savienojamība
SATA strāvas savienotāju skaits: 3
CPU P4 konektors (4-tapu): 1
Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 3
Mātesplates barošanas vada garums: 55 cm
Periferālā (Molex) strāvas kabeļa garums: 410 mm
PCI Express strāvas konektors (6+2 tapu): 2
PCI Express strāvas konektori (8-pin): 1
Diskešu diskdziņa strāvas konektors: 1
Kabeļu tips: Nemodulārs
Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin):
Darbības rādītāji
ATX versija: 2.31
80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF): 100000 h
Sertifikācija: KC, CE, CB, RoHS, EAC
Mērķis: PC (dators)
Dzesētāja ass tips: FDB
Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
Dizains
Krāsa: Melns
Dzesēšanas tips: Aktīvs
Ventilatora diametrs: 12 cm
Ventilatoru skaits: 1 ventilators/ ventilatori
Ventilatora novietojums: Galvas
Ventilatora ātrums: 2000 - 2000 RPM
Technical details
Ilgtspējas sertifikāti: RoHS
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 10 - 45 °C
Svars&dimensijas
Platums: 150 mm
Dziļums: 140 mm
Svars: 1,63 kg
Augstums: 86 mm