Zalman ZM500-XEII Wattbit II 500W 83+
Zīmols Zalman
Artikuls ZM500-XEII
Svītrkodu: 8809213766763
Piegādātāja noliktavā (53)
48.08
Ar PVN 21%
Jauda (nominālā): 500 W
Barošana 12 V līnijā: 450 W
+ 12V līnijas strāva: 12V1 37,5A
Līnijas strāva +3,3 V: 16 A
+5 V līnijas strāva: 15 A
Gaidīšanas strāva (+5 V gaidstāve): 2 A
Līnijas strāva -12 V: 0,3 A
Tīkla ieejas sprieguma diapazons: 220-230 V 50 / 60Hz