| Īpašības | |
|---|---|
| Ledus skaldītāja veids: | Elektrisks |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Izmēri (WxDxH): | 150 x 240 x 240 mm |
| Viegli tīrāms: | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda: | 100 W |
| Ienākošais strāvas spriegums: | 220 - 230 V |
| Ienākoša strāvas frekvence: | 50/60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Svars: | 1,9 kg |
