| Iekārtas tips | Pārvaldāms komutators |
| Krāsa | Balta |
| Portu skaits | 4-11 |
| Materiāls | Plastikāts |
| Barošanas bloks | Iebūvēts |
| Pamatporti | 8 |
| PoE portu skaits | 8 |
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 220 |
| Pamatportu ātrums | 1 Gigabit (GE) |
| Augstums (mm) | 30 |
| PoE portu skaits un ātrums | 8 x 10/100/1000Mbit (GE) |
| Svars (g) | Dzīslas tips |
| AC110-240V | 1 |
| SFP porti | 2 x SFP porti |
| Ārējais izpildījums | 1 |
| Maksimālā PoE jauda | 110W |
| PoE budžets | Vidējs (100-199 W) |
| PoE pārraides attālums | 100m |
| Iebūvēta pārsprieguma aizsardzība. | 1 |
| IP Aizsardzības klase | IP65 |
| Pārsprieguma aizsardzība | 6KV |
| Atbalsta | 1 |
