Tehniskās specifikācijas| Garums (mm) | 108 |
| Platums (mm) | 58 |
| Detektoru kategorija | Kustības detektors PIR (Pasīvais infrasarkanais detektors) |
| Augstums (mm) | 43 |
| Strāvas patērinš (mA) | 24 |
| Pieslēgšanas tips | Bezvadu |
| Strāvas patērinš trauksmes brīdī (mA) | 45 |
| Detektora darbības frekvence | 868 MHz |
| Baterijas kalpošanas laiks | Aptuveni 5 gadi |
| Svars (g) | |
| Detektora uztveršanas attālums | 500m |
| Noteikšanas attālums | 12m |
| Lēcas tips | Platleņķa lēca |
| Pārklājuma leņķis | 90° |
| CR123A baterija (iekļauta komplektā) | 1 |
| PET Imunitāte | Līdz 25kg |
| Darbības temperatūra | -10°C ~ 50°C (14°F ~ 122°F) |
| Bezvadu Trikdis Flexi SP3 paneļiem | 1 |
| Bezvadu Trikdis CG17 paneļiem | 1 |
| Crow Merlin Pro raiduztvērēju | 1 |
| Instalācijas tips | Iekšējāis |
| Montāžas augstums | 2.0m - 2.5m |