| Barošanas bloka tips | Impulsa |
| Ieejas spriegums | AC100-240V 50/60Hz |
| Plastikāts | 1 |
| Izejas spriegums | DC12V |
| Garums (mm) | 60 |
| Platums (mm) | 60 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Svars (g) | 165 |
| Izejas strāva | 1.5A |
| Izeju skaits | 1 |
| IP Aizsardzības klase | IP65 |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 60°C (-4°F ~ 140°F) |
